Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

Než přijede sanitka - jak pomoci dětem od dvou let a dospívajícím

Číslo kurzu

514201

Termín
06.03.2024 9:00 - 14:30 hodin
Uzávěrka přihlášek

02.03.2024

Kapacita

Volná místa

Místo

Smiřických 1237, Náchod

Navigovat sem

Časová dotace
6 hodin
Určeno
všem pedagogickým pracovníkům i soukromým osobám
Lektor

Mgr. Jan Rudolf

Akreditace

Program není akreditován MŠMT

Garant

Bc. Kateřina Krtičková, DiS.

krtickova@kkivi.cz

722569515

Popis Kurzu

Seminář klade velký důraz na praktičnost a názornost. Člen Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje vás provede situacemi, kdy děti a dospívající potřebují akutní zdravotní pomoc, kterou poskytujete do příjezdu záchranné služby. Dozvíte se, jak rozeznat symptomy a reagovat a jednat při běžnějších zranění (rány, krvácení, zlomeniny, popáleniny atd.) i v případě například epileptického záchvatu, anafylaktického či hypoglykemického šoku, intoxikaci, kolapsu a dalších vážných úrazů.

Poznámka

Program není akreditován MŠMT na základě novely zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů a lze jej platit z ONIV. Mgr. Jan Rudolf působí jako zdravotnický záchranář/operátor KZOS ZZS KHK, inspektor provozu ZZS KHK, střediskový instruktor ZZS KHK, instruktor ERC a externí vyučující Univerzity Hradec Králové.

Pokyny k platbě

Účastnický poplatek ve výši 1 200 Kč bude uhrazen na základě vystavené faktury, která bude zaslána po uskutečnění akce na e-mail školy. V případě jakýchkoliv specifických požadavků na platbu pište na email herman@kkivi.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

AI a ostatní