Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

Digitální technologie v mateřské škole

Číslo kurzu

102205

Termín
11.03.2024 9:00 - 15:30 hodin
Uzávěrka přihlášek

04.03.2024

Kapacita

Žádná volná místa

Místo

Na Okrouhlíku 1371/30 500 02 Hradec Králové

Navigovat sem

Časová dotace
8 hodin
Určeno
učitelům MŠ, asistentům pedagoga
Lektor

Mgr. Radka Bradáčová

Akreditace

Program není akreditován MŠMT

Garant

Bc. Kateřina Krtičková, DiS.

krtickova@kkivi.cz

722569515

Popis Kurzu

Seminář s workshopem je zaměřen na podporu předškolních pedagogů v oblasti využití digitálních technologií. Nabídne teoretický náhled na rozvoj digitální gramotnosti v MŠ, seznámení s možnostmi mezinárodní spolupráce v mateřských školách a přiblíží i téma e-bezpečnosti. Účastníci si aktivně vyzkoušejí vzdělávací aktivity se včelkou Bee-Bot i některými dalšími robotickými hračkami. Ve druhé části programu se seznámí s pomůckami, jako jsou digitální lupa, nahrávací zařízení a jeho didaktické využití, tablety a jednoduché aplikace využitelné k tvořivé práci s předškoláky.

Poznámka

Program není akreditován MŠMT na základě novely zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů a lze jej platit z ONIV. Mgr. Radka Bradáčová je učitelkou a zástupkyní ředitelky MŠ. Zároveň působí jako ambasadorka programu eTwinning v České republice. Specializuje se na práci s digitálními technologiemi v MŠ.

Pokyny k platbě

Účastnický poplatek ve výši 1 600 Kč bude uhrazen na základě vystavené faktury, která bude zaslána po uskutečnění akce na e-mail školy. V případě jakýchkoliv specifických požadavků na platbu pište na email herman@kkivi.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

Mateřská škola