Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

Neverbální komunikace dětí předškolního věku a nekomunikující dítě v MŠ

Číslo kurzu

502205

Termín
03.06.2024 9:00 - 15:30 hodin
Uzávěrka přihlášek

23.05.2024

Kapacita

Žádná volná místa

Místo

Smiřických 1237, Náchod

Navigovat sem

Časová dotace
8 hodin
Určeno
učitelům MŠ a asistentům pedagoga, soukromým osobám
Lektor

Mgr. Svatava Vyhlídalová

Akreditace

Program není akreditován MŠMT

Garant

Bc. Kateřina Krtičková, DiS.

krtickova@kkivi.cz

722569515

Popis Kurzu

Dětská mimoslovní komunikace - umožňuje rodičům i pedagogům porozumět dětskému vývoji sociálnímu, emočnímu i kognitivnímu i učení dítěte. Seminář Vám přiblíží, jak porozumět dítěti prostřednictvím gest a mimiky. Provede Vás tématy, jako jsou nekomunikující dítě - negativní vlivy, vývojová opoždění, doporučení pro práci s nimi, zásady komunikace dětí a s dětmi/záměrnost, vizuální signály, gesta, obličej v nonverbální komunikaci dítěte, gesta a postoj dítěte.

Poznámka

Program není akreditován MŠMT na základě novely zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů a lze jej platit z ONIV. Mgr. Svatava Vyhlídalová pracuje v oblasti privátní spec. pedagogiky diagnostiky a poradenství. V pedagogicko - psychologické oblasti má praxi více, než 50 let. Věnuje se pedagogice, speciální pedagogice, publikační činnosti v odborných časopisech a UN.

Pokyny k platbě

Účastnický poplatek ve výši 1 600 Kč bude uhrazen na základě vystavené faktury, která bude zaslána po uskutečnění akce na e-mail školy. V případě jakýchkoliv specifických požadavků na platbu pište na email herman@kkivi.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

Mateřská škola