Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

Večerní online setkání s odborníky - Žáci s poruchami učení

Číslo kurzu

113203

Termín
17.04.2024 17:30 - 19:30 hodin
Uzávěrka přihlášek

10.04.2024

Kapacita

Volná místa

Místo

online

Časová dotace
2 hodiny
Určeno
všem pedagogickým pracovníkům i soukromým osobám
Lektor

Mgr. Marie Komárová

Akreditace

Program není akreditován MŠMT

Garant

Bc. Kateřina Krtičková, DiS.

krtickova@kkivi.cz

722569515

Popis Kurzu

Nová nabídka krátkých praktických večerních webinářů zaměřených na potřeby účastníků. Každému večeru je věnováno jiné téma, kam můžete přinést své dotazy a náměty a odborník Vás provede danou tématikou, nabídne radu, strategii, řešení nebo inspiraci. Tento webinář se bude zabývat tématikou žáků s poruchami učení. Povede ho velmi zkušená a oblíbená lektorka. Webinář bude seskládán z námětů účastníků na téma žáci s poruchami učení, doplněn o odborný výklad lektora na dané téma.

Poznámka

Program není akreditován MŠMT na základě novely zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů a lze jej platit z ONIV. Své náměty (jaká konkrétní téma v oblasti žáků s poruchami učení chcete, aby zazněla nebo Vaší situaci, se kterou potřebujete poradit) posílejte nejdéle do 10. 4. 2024 na adresu krtickova@kkivi.cz. Tyto náměty budou zaslány přímo lektorce, která z nich udělá program na míru skupině účastníků. Mgr. Marie Komárová působí jako školní speciální pedagog. Její odborná praxe zahrnuje také práci sociální pracovnice v PPP. Vzdělávání pedagogických pracovníků se věnuje přes 20 let a to nejen v ČR ale i v zahraničí.

Pokyny k platbě

Účastnický poplatek ve výši 300 Kč bude uhrazen na základě vystavené faktury, která bude zaslána po uskutečnění akce na e-mail školy. V případě jakýchkoliv specifických požadavků na platbu pište na email herman@kkivi.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

Výchova a vzdělávání mimo vyučování