Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

Večerní online setkání s odborníky - Komunikace, vztahy učitel/žák/rodič a výchova dětí

Číslo kurzu

113204

Termín
28.05.2024 17:30 - 19:00 hodin
Uzávěrka přihlášek

21.05.2024

Kapacita

Volná místa

Místo

online

Časová dotace
2 hodiny
Určeno
všem pedagogickým pracovníkům a soukromým osobám
Lektor

PhDr. Lidmila Pekařová

Akreditace

Program není akreditován MŠMT

Garant

Bc. Kateřina Krtičková, DiS.

krtickova@kkivi.cz

722569515

Popis Kurzu

Nová nabídka krátkých praktických večerních webinářů zaměřených na potřeby účastníků. Každému večeru je věnováno jiné téma, kam můžete přinést své dotazy a náměty a odborník Vás provede danou tématikou, nabídne radu, strategii, řešení nebo inspiraci. Tento webinář se bude zabývat tématikou komunikace. Povede ho velmi zkušená a oblíbená lektorka. Webinář bude seskládán z námětů účastníků na téma komunikace, vztahy učitel/žák/rodič a výchova dětí, doplněn o odborný výklad lektora na dané téma.

Poznámka

Program není akreditován MŠMT na základě novely zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů a lze jej platit z ONIV. Své náměty (jaká konkrétní téma v oblasti komunikace, vztahy učitel/žák/rodič a výchova dětí chcete, aby zazněla nebo Vaší situaci, se kterou potřebujete poradit) posílejte nejdéle do 20. 5. 2024 na adresu krtickova@kkivi.cz. Tyto náměty budou zaslány přímo lektorce, která z nich udělá program na míru skupině účastníků. PhDr. Lidmila Pekařová je populární lektorkou, která obdržela v roce 2019 od Nadace Charty 77 hlavní cenu za svoji praktickou edukační činnost. V poradenství vychází třiceti let praxe v klinické psychologii a přednáškových aktivitách pro pedagogy, širokou veřejnost a řídící pracovníky různých firem a školství. Je předsedkyní etické komise HL.

Pokyny k platbě

Účastnický poplatek ve výši 300 Kč bude uhrazen na základě vystavené faktury, která bude zaslána po uskutečnění akce na e-mail školy. V případě jakýchkoliv specifických požadavků na platbu pište na email herman@kkivi.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

Výchova a vzdělávání mimo vyučování