Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

Jak se připravit na konkurzní řízení

Číslo kurzu

100202

Termín
20.02.2024 8:30 - 15:15 hodin
Uzávěrka přihlášek

14.02.2024

Kapacita

Volná místa

Místo

Na Okrouhlíku 1371/30, Hradec Králové

Navigovat sem

Časová dotace
8 hodin
Určeno
pedagogickým pracovníkům
Lektor

Mgr. Bc. Miluše Urbanová, Ph.D.

Akreditace

Program není akreditován MŠMT

Garant

Ing. Jaroslav Jirásko, MBA

jirasko@kkivi.cz

Popis Kurzu

Základní příprava v kostce od A do Z pro ty, kteří se chtějí přihlásit do konkurzu na ředitele školy či školského zařízení nebo uvažují o možnosti stát se někdy v budoucnu ředitelem školy či školského zařízení.

Poznámka

Mgr. Bc. Miluše Urbanová, Ph.D., profesně uznávaná odbornice v oblasti personálního řízení a managementu efektivního řízení týmu, komunikace v profesní praxi, řízení procesu změn, řešení konfliktů, taktiky jednání a vyjednávání. Působila ve vedoucích funkcích různých školských subjektů (ředitelka, náměstkyně), lektorka v oblasti managementu a personálního řízení, má bohaté zkušenosti z vysokoškolské praxe a s publikační činností. Je dlouhodobě účastníky hodnocena jako jedna z nejlepších lektorů v oblasti managementu škol. Program není akreditován MŠMT na základě novely zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů a lze jej platit z ONIV. 

Pokyny k platbě

Účastnický poplatek ve výši 1 400 Kč bude uhrazen na základě vystavené faktury, která bude zaslána po uskutečnění akce na e-mail školy. V případě jakýchkoliv specifických požadavků na platbu pište na email herman@kkivi.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

Školský management