Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

Nápady do hudební výchovy

Číslo kurzu

110202

Termín
04.04.2024 13:30 - 17:30 hodin
Uzávěrka přihlášek

25.03.2024

Kapacita

Volná místa

Místo

Na Okrouhlíku 1371/30, Hradec Králové

Navigovat sem

Časová dotace
4 hodiny
Určeno
učitelům MŠ, učitelům HV na všech typech škol
Lektor

Mgr. Marcela Přibylová

Akreditace

Program není akreditován MŠMT

Garant

Ing. Jaroslav Jirásko, MBA

jirasko@kkivi.cz

Popis Kurzu

Seminář je určen těm, kteří mají zájem vyučovat hudební výchovu jinak. Zábavně a prakticky tak, aby bavila nejen děti, ale i učitele. Je zaměřen na aktivity klidné i dynamické, k okamžitému i dlouhodobému použití, které jsou propojitelné s moderními technologiemi (Youtube, mp3, karaoke), k pohybovému ztvárnění i hře na tělo. Také ukázky jednoduchých nápadů bez využití IC technologií, hry s rytmickými nástroji, pohybové činnosti, praktické rytmické doprovody a hry s jednoduchými netradičními pomůckami, jednoduchá melodická cvičení i akordické doprovody, doprovody na hrací roury (Bobotubes). Základy hry na různé hudební nástroje, použitelné v hudební výchově, které zvládnou skvěle všichni (i ti, kteří úplně bravurně neovládají hru na hudební nástroj).

Poznámka

Mgr. Marcela Přibylová - finalistka soutěže Global Teacher Prize 2021, lektorka a konzultantka RVP IT. Aktivně hraje na sedm hudebních nástrojů. Je autorkou učebnic informatiky pro základní školu a její multidisciplinární rozsah a mnohaletá zkušenost s výukou na základní škole ji řadí mezi nejvyhledávanější lektorky v oblasti kooperativního učení. Program není akreditován MŠMT na základě novely zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů a lze jej platit z ONIV. 

Pokyny k platbě

Účastnický poplatek ve výši 800 Kč bude uhrazen na základě vystavené faktury, která bude zaslána po uskutečnění akce na e-mail školy. V případě jakýchkoliv specifických požadavků na platbu pište na email herman@kkivi.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

Estetická výchova, umělecké školství

Kód akce: 510205
Termín
31.05.2024
Místo konání
Smiřických 1237, Náchod
Lektor
Mgr. Jarmila Schubertová
Časová dotace
3 hodiny
600 Kč
Volná místa
Detail kurzu