Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

Efektivní vedení ranního kruhu

Číslo kurzu

402201

Termín
21.02.2024 13:00 - 17:00 hodin
Uzávěrka přihlášek

16.02.2024

Kapacita

Poslední 2 místa

Místo

Komenského náměstí 45, Jičín

Navigovat sem

Časová dotace
4 hodiny
Určeno
ředitelům a učitelům MŠ, asistentům pedagoga v MŠ
Lektor

Mgr. Petra Rakoušová

Akreditace

Program není akreditován MŠMT

Garant

Drahoslava Ženatá

zenata@kkivi.cz

Popis Kurzu

Vedení ranního kruhu tak, aby bylo efektivní. Může to být východiskem pro společné plánování, naskýtá se tu prostor pro sdílení, sjednocení pravidel, vedení logopedické chvilky. Je tu prostor, jak maximálně využít potenciálu všech dětí.

Poznámka

Mgr. Petra Rakoušová vystudovala učitelství pro 1.stupeň ZŠ na Technické univerzitě v Liberci, speciální pedagogiku na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Je zkušenou lektorkou a průvodkyní. V MŠ a ZŠ Sluníčko v Turnově zavedla program Začít spolu v roce 2015. Na Začít spolu jí baví rozmanitost jakou se děti rozvíjí dle svých možností a potřeb. Její mnohaletá lektorská činnost je dlouhodobě velmi dobře hodnocena a její vzdělávací programy jsou vyhledávané zejména a ředitelkami a učitelkami mateřských škol. Program není akreditován MŠMT na základě novely zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů a lze jej platit z ONIV. 

Pokyny k platbě

Účastnický poplatek ve výši 800 Kč bude uhrazen na základě vystavené faktury, která bude zaslána po uskutečnění akce na e-mail školy. V případě jakýchkoliv specifických požadavků na platbu pište na email herman@kkivi.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

Mateřská škola

Kód akce: 402102
Termín
30.09.2024
Místo konání
Komenského náměstí 45, Jičín
Lektor
Mgr. Hana Otevřelová
Časová dotace
6 vyučovacích hodin
1 400 Kč
Volná místa
Detail kurzu