Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

Individualizace výuky v mateřské škole

Zrušeno
Číslo kurzu

102220

Termín
29.05.2024 13:00 - 17:00 hodin
Uzávěrka přihlášek

15.05.2024

Kapacita

Volná místa

Místo

Na Okrouhlíku 1371/30, Hradec Králové

Navigovat sem

Časová dotace
4 hodiny
Určeno
ředitelům a učitelům MŠ, asistentům pedagoga v MŠ
Lektor

Mgr. Petra Rakoušová

Akreditace

Program není akreditován MŠMT

Garant

Ing. Jaroslav Jirásko, MBA

jirasko@kkivi.cz

Popis Kurzu

Co si představit pod pojmem INDIVIDUALIZACE? Jak v mateřské škole individualizovat, když je to ukotveno v RVP PV? Co všechno mi může pomoci k jednodušší individualizaci? Jak pro děti vytvořit podnětné prostředí? Organizační formy a vzdělávací metody, které nám usnadní individualizovat?

Poznámka

Mgr. Petra Rakoušová vystudovala učitelství pro 1.stupeň ZŠ na Technické univerzitě v Liberci, speciální pedagogiku na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Je zkušenou lektorkou a průvodkyní. V MŠ a ZŠ Sluníčko v Turnově zavedla program Začít spolu v roce 2015. Na Začít spolu jí baví rozmanitost jakou se děti rozvíjí dle svých možností a potřeb. Její mnohaletá lektorská činnost je dlouhodobě velmi dobře hodnocena a její vzdělávací programy jsou vyhledávané zejména a ředitelkami a učitelkami mateřských škol. Program není akreditován MŠMT na základě novely zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů a lze jej platit z ONIV. 

Pokyny k platbě

Účastnický poplatek ve výši 800 Kč bude uhrazen na základě vystavené faktury, která bude zaslána po uskutečnění akce na e-mail školy. V případě jakýchkoliv specifických požadavků na platbu pište na email herman@kkivi.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

Mateřská škola

Kód akce: 302103
Termín
18.10.2024
Místo konání
Javornická 1501, Rychnov nad Kněžnou
Lektor
Mgr. Šárka Gabrielová
Časová dotace
8 vyučovacích hodin
1 800 Kč
Volná místa
Detail kurzu