Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

PBIS - metoda pozitivního chování žáků

Číslo kurzu

101232

Termín
15.05.2024 9:00 - 13:00 hodin
Uzávěrka přihlášek

05.05.2024

Kapacita

Volná místa

Místo

Na Okrouhlíku 1371/30, Hradec Králové

Navigovat sem

Časová dotace
4 hodiny
Určeno
výchovným poradcům, školním metodikům prevence, asistentům pedagoga, speciálním pedagogům, školním psychologům
Lektor

Mgr. Veronika Ješátková

Akreditace

Program není akreditován MŠMT

Garant

Ing. Jaroslav Jirásko, MBA

jirasko@kkivi.cz

Popis Kurzu

PBIS (Positive Behavior Intervention and Support) je systém podpory očekávaného pozitivního chování dětí, žáků a studentů pomocí metod, které zohledňují vývojové potřeby jednotlivce, pracují s nácvikem očekávaného chování, podporují pozitivní zpětnou vazbu na chování a tím restrukturalizaci zažitých nevhodných vzorců chování. Pomáhá učitelům a celé škole nastavit bezpečné a předvídatelné prostředí a prioritizovat wellbeing všech aktérů.

Poznámka

Mgr. Veronika Ješátková je speciální pedagožka a etopedka. Působila 15 let v dětském domově se školou jako učitelka. Spolupracuje s Agenturou pro sociální začleňování jako konzultantka inkluzivního vzdělávání v kraji Vysočina a Pardubickém kraji, je lektorkou a členkou expertního týmu Society for All (SOFA). Program není akreditován MŠMT na základě novely zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů a lze jej platit z ONIV. 

Pokyny k platbě

Účastnický poplatek ve výši 800 Kč bude uhrazen na základě vystavené faktury, která bude zaslána po uskutečnění akce na e-mail školy. V případě jakýchkoliv specifických požadavků na platbu pište na email herman@kkivi.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

Pedagogika, psychologie, speciální pedagogika, zdravý životní styl