Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

Online klub pro MŠ s Ludmilou Bakonyi Selingerou- webinář

Číslo kurzu

102216

Termíny
06.05.2024 17:00 - 18:00 hodin
03.06.2024 17:00 - 18:00 hodin
17.06.2024 17:00 - 18:00 hodin
Uzávěrka přihlášek

29.04.2024

Kapacita

Volná místa

Místo

online

Časová dotace
3 hodiny
Lektor

Ludmila Bakonyi Selingerová

Akreditace

Program není akreditován MŠMT

Garant

Bc. et Bc. Marcela Pavlová

pavlova@kkivi.cz

Popis Kurzu

Čekají Vás tři on-line setkání s inspirativní autorkou 11 knih pro děti. Na webinářích společně zabrousíte do témat: Problémy s jídlem u dětí, Vedení pedagogických praktikantů v MŠ, Zoubky ve výuce MŠ. 1. O problémech s jídlem u dětí Webinář se zaměřuje na problematické jevy u jídla, jejich projevy a důvody, proč vznikají. Vysvětluje vývoj vztahu ke stravě, nejčastější chyby a na co se zaměřit. Co všechno děti ovlivňuje, jakým způsobem zavádět změny a jak na toto téma komunikovat s rodiči. 2. Vedení pedagogických praktikantů v MŠ Webinář se zaměřuje na praktické a efektivní vedení pedagogických praktikantů v Mš. Povíme si, s jakou výbavou praktikanti do MŠ přicházejí, jak u nich postavit základy pochopení práce s dětmi, co si dopředu připravit a co naopak nedělat za ně, jakým způsobem vést diskusi a výuku, abychom nepůsobili autoritativně, ale zároveň si udrželi respekt a pozici odborníka. 3.Zoubky ve výuce MŠ Padání zoubků je v předškolním věku jedna z nejzásadnějších událostí a mezi dětmi téma opravdu žije. Tohoto zápalu můžete krásně využít i ve vzdělávacích aktivitách. Děti vás za to budou milovat a zaručeně budou aktivitám věnovat plnou pozornost.

Poznámka

Program není akreditován MŠMT na základě novely zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů a lze jej platit z ONIV.  Odkaz pro připojení bude účastníkům odeslán po uzávěrce přihlášek. Rozděleno do tří dnů.

Pokyny k platbě

Účastnický poplatek ve výši 600 Kč bude uhrazen na základě vystavené faktury, která bude zaslána po uskutečnění akce na e-mail školy. V případě jakýchkoliv specifických požadavků na platbu pište na email herman@kkivi.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

Mateřská škola