Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

Přijměte pozvání na Den učitelů

Rádi bychom vás pozvali na tradiční akci Den učitelů, který pořádá Královéhradecký kraj

Pátek 22. března 2024, Sál Josefa Čapka v Hronově od 16 hodin

Tento večer je věnovaný jako poděkování všem pedagogickým pracovníkům Královéhradeckého kraje. Program zahájíme přivítáním hostů, po kterém bude následovat písečná animace a vystoupení ZUŠ Hronov. Představí se vám inspirativní Magdaléna Málková, vítězka Global Teacher Prize. Jako hlavní host večera vystoupí Leona Machálková se svým recitálem. A celým večerem vás provede moderátor František Šedivý.  

Přihlašovat se můžete do 8. března 2024 prostřednictvím formuláře ZDE.  

 Každá škola a školské zařízení může přihlásit maximálně deset pedagogických pracovníků. Po přijetí přihlášky obdržíte potvrzovací e – mail. Přihlášky se přijímají pouze do naplnění kapacity a rozhoduje pořadí přijetých přihlášek. 

Sál Josefa Čapka (Divadelní 544, Hronov) pro vás bude otevřen od 15.30 hodin. U vstupu proběhne prezence, případné změny v přihlášených osobách hlaste alespoň pět dní předem (na email krtickova@kkivi.cz). Na místě je během pauzy v programu zajištěno drobné občerstvení. 

 Rádi bychom také poděkovali všem, kdo akci podpořili: Královéhradecký kraj, město Hronov, SPŠ, OŠ a ZŠ Nové Město nad Metují, Jan Frolík – Pražírna kávy, JAFRA COSMETICS a Nioblu, ZUŠ Hronov, Zahradnictví Kašpar s.r.o.