Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

Přivítali jsme první hosty v nových prostorách

Ve čtvrtek 7. září jsme ve svých nových školících prostorách přivítali první hosty podzimních kurzů. Stěhování a rekonstrukce probíhaly téměř celé léto, ale stálo to za to. V současnosti nabízíme pro své kurzy moderní prostory, ve kterých nechybí zázemí pro rozličné aktivity. Důraz byl rovněž kladen na pohodlí účastníků kurzů a proto doufáme, že všechna tato práce společně s kvalitními kurzy a lektory přinesou ovoce v podobě spokojených hostů.

Prvními hosty v nových prostorách byli účastníci Studia pedagogiky k získání kvalifikace pedagoga volného času a druhá skupina byli účastníci Studia pedagogiky A. Na úvod je přivítal ředitel KKIVI Jaroslav Jirásko : „V tento pro nás den D, kdy vás můžeme přivítat v nových krásných prostorách, je pro nás velkou radostí, že s námi spolupracujete a můžeme vám být užiteční“. Účastníci si v rámci slavnostního okamžiku mohli pochutnat na domácích zákuscích a dobré kávě či čaji.

Cílem našich vzdělávacích aktivit je napomoci učitelům na cestě k inovativní výuce a moderní a technologicky zajištěné prostory jsou nedílnou součástí této vize.