Královéhradecký krajský institut pro vzdělávání a inovace

Šetření stížností, řešení konfliktů

Číslo kurzu

100210

Termín
26.03.2024 8:30 - 16:30 hodin
Uzávěrka přihlášek

02.03.2024

Kapacita

Volná místa

Místo

Na Okrouhlíku 1371/30, Hradec Králové

Navigovat sem

Časová dotace
8 hodin
Určeno
pedagogickým pracovníkům všech typů škol, výchovným poradcům, vedoucím metodických skupin, vedoucím školních poradenských pracovišť
Lektor

Mgr. Bc. Miluše Urbanová, Ph.D.

Akreditace

Program není akreditován MŠMT

Garant

Ing. Jaroslav Jirásko, MBA

jirasko@kkivi.cz

Popis Kurzu

Stížnost se nás netýká, dokud se nějaká opravdová neobjeví. Jak správně postupovat a reagovat v těchto případech se dozvíte od zkušené lektorky a bývalé ředitelky ČŠI.

Poznámka

Mgr. Bc. Miluše Urbanová, Ph.D., je uznávaná odbornice v oblasti personálního řízení a managementu efektivního řízení týmu, komunikace v profesní praxi, řízení procesu změn, řešení konfliktů, taktiky jednání a vyjednávání. Působila ve vedoucích funkcích různých školských subjektů (ředitelka, náměstkyně), lektorka v oblasti managementu a personálního řízení, má bohaté zkušenosti z vysokoškolské praxe a s publikační činností. Je dlouhodobě účastníky hodnocena jako jedna z nejlepších lektorů v oblasti managementu škol. Program není akreditovaný, na základě novely zákona č. 563/2004 Sb. jej lze platit z ONIV nebo z vhodných šablon.

Pokyny k platbě

Účastnický poplatek ve výši 1 600 Kč bude uhrazen na základě vystavené faktury, která bude zaslána po uskutečnění akce na e-mail školy. V případě jakýchkoliv specifických požadavků na platbu pište na email herman@kkivi.cz.

Mohlo by Vás také zajímat

Školský management